Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Captiva 2.0cdti AutoMilano

7 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoMilano SRL 15 Jan 11:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AutoMilano SRL
BMW 316 TNG 1.8benzin plin AutoMilano 3 100 ЕУР
Nissan Juke 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija 9 500 ЕУР
Alfa Romeo Giulietta 1.6jtd AutoMilano 6mgarancija 7 900 ЕУР
Citroen C3 1.2benzin AutoMilano 6meseci garancija 3 200 ЕУР
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Captiva
Se prodava Chevrolet Captiva 2.0cdti 2008god 110kw so ful oprema vo odlicna sostojba. Registrirano e na mk tablici.
Tel za kontakt
Borce 070221051
Stefan 078654548
AutoMilano SRL
Direkten UVOZ na vozila od ITALIA
bul.Asnom br.32/1-7 SKOPJE
077886661 070221051
AutoMilano SRL
077886661 070221051
AutoMilano SRL
Opel Corsa 1.2benz/plin 4 800 ЕУР
Suzuki Ignis 1.3ddis AutoMilano 6meseci garancija 3 800 ЕУР
Chevrolet Cruze 1.7cdti AutoMilano 6mes garancija 6 800 ЕУР
Alfa 147 1.6ben Full AutoMilano 6mes.garancija 3 100 ЕУР
Në fillim