Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Catpiva 2.2

12 300 EUR

Shitet nga: natasa Sot 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Captiva
Kolata e so 61000 km pominati ....
2012 godina ...
bez zameni...
Cena 12300 evra...
Registrirana do dekemvri 2018...
Në fillim