Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Cruze

Shitet nga: Darko Sot 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Cruze
Chevrolet cruze 2.0 150hp
Full oprema
Novi gumi
Charzer 6cd
Cena po dogovor
Contakt 071_227_495
Leaflet
Në fillim