Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Cruze LT

Shitet nga: blagojce 17 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Cruze
Се продава Chevrolet Cruze LT прв сопственик.Цена по договор
blagojce
070303173
Në fillim