Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Cruze

5 900 EUR

7 300 EUR

Shitet nga: Igor 25 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Cruze
Chevrolet Cruze 2.0 diesel, 125 ks, 2010 godina , A/C klima, ABS,servo, komandi na volan, aluminiumski bandazi, metalik boja (trula visnja), 6 litri /100km, odlicno socuvan, kompleten servis pred 500 km, ...
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione