Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CHEVROLET CRUZE -10

8 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: „СТАР МОТОРС“ ДООЕЛ СКОПЈЕ 11 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Cruze
Се продава Chevrolet Cruze-2010
Изминати километри- 77.500км
Дизел
Рачен менувач
Можност за купување на лизинг
„СТАР МОТОРС“ ДООЕЛ СКОПЈЕ
076/ 33 66 55
Leaflet
Në fillim