Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Cruze 2.0cdti -11

6 300 EUR

Shitet nga: Milan 02 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Cruze
Se prodava Chevrolet Cruze 2.0 cdti 120kw/163hp disel motor na lance so realni 140500km pominato so servisna kniska dva kluca novi zimski gumi napraven servis kolata e so full oprema I odlicna sostojba bez dopolnitelni troskovi osven registracia
Leaflet
Në fillim