Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vozila vo Aukcija od OSCE

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Aukciska Kuka Kosova 22 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Impala
Почитувани клиенти, ве информираме дека Аукциската куќа организира аукциа за следните возила на Американската Амбасада: Аукцијата се одржува ова сабота на 30.04.2016 во 11 часот: . Работно време:10-18 часот.
Адреса: Зграда Илириа, Патот Приштина-Грачаница, Ветерник, Приштина, 10060, Косово. За да дојдете полесно до локацијата следете го линкот: https://www.youtube.com/watch?v=hO11qkdxIU0
Тел: + 377 45 600 050

За повеќе информаци посетете ја страницата: www.ankandet.com
[email protected]

13 Hyundai Tucson 4WD,vitet e prodhimit 2007,2008,2009, 2.0 Dizell crdi, marshi manual, ngjyra e bardhe, te padoganuar.

6 Hyundai Santa Fe Station Wagon 2x4, viti i prodhimit 2007, 2.2 Dizell, marshi manual, ngjyra e bardhe, te padoganuar.

8 Nissan Pathfinder XE, viti i prodhimit 2007, 2.5 TD Dizell, marshi manual, ngjyra e badhe, te padoganuar.

1 Nissan Patrol GR Wagon Luxury, viti i prodhimit 2005, 3.0 Dizell, marshi manual, ngjyra e bardhe, e padoganuar.

1 VW Transporter T5, viti i prodhimit 2007, 2.5 TDI (DI e kuqe), marshi manual, ngjyra e bardhe, e padoganuar
Aukciska Kuka Kosova
+ 377 45 600 050
Leaflet
Në fillim