Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chevrolet Spark -09

1 950 EUR

Shitet nga: Miroslav Daskalov 04 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Spark
Chevrolet Spark 2009 god. plin,klima,servo.abs,el.stakla.centralna brava, registriran do 11.2016 g.
Miroslav Daskalov
070227242
Leaflet
Në fillim