Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shevorlet Spark

2 800 EUR

Shitet nga: Zaklina 03 Dhj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Spark
Se prodava shevrolet Spark vo odlicna sostojba, registriran do 03.12.2020, redovno servisiranje sekoja godina
Zaklina
078227634
Leaflet
Në fillim