Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CHEVROLET SPARK 1.0 50kw PLIN 2013god. AVTOCENTAR

3 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 14 Nën 11:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
Skoda Super B 1.8 tsi 118kw full 2008 Avtocentar 4 900 ЕУР
VW TOURAN 1.9 TDI 6-BRZINI 7SEDISTA -05 AVTOCENTAR 4 100 ЕУР
FIAT PANDA 1.2 51kw REG. FULL -11 AVTOCENTAR 3 600 ЕУР
JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 4x4 -06 AVTOCENTAR 8 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Spark
CHEVROLET SPARK 1.0 50kw
( SO A-TEST PLIN DIZNA SISTEM )
Proizveden 2012god.
( Prva reg. 5. 2. 2013god. )

> So pominati 110.000km. <

FULL OPREMA :

- SERVO
- KLIMA
- EL. STAKLA
- CD, MP3, USB i dr.

* REG. + ZEL. KARTON DO 2. 10. 2020god. *

cena : 3700euro.

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL AGILA 1.3 CDTI 55kw 2009god. AVTOCENTAR 4 200 ЕУР
Opel Astra 2.0 dti 74kw registrirana full 2002 Avtocentar 1 600 ЕУР
VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw 2010god. AVTOCENTAR 7 000 ЕУР
SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK 07 AVTOCENTAR 4 100 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione