Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CHRYSLER TOURING CRD

Shitet nga: Dime 28 Nën 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Chrysler
Se prodava CHRYSLER TOURING CRD registiriran do 11 mesec 2019 godina
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim