Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chrysler 300C

Shitet nga: Filip 03 Mar 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
300C
Odlicna sostojba .full oprema.2006/2005 Atest plin uste pod garancija . Novi gumi napred 2016 , redovno servisirana ,servisna kniska -proverka na kilometri kade sakate .

Cena za kesh - ITNO odlicna cena

Cena za zamena 9000 EUR
Leaflet
Në fillim