Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chrysler PT cruiser -05

2 950 EUR

Shitet nga: Robert Aleksoski 04 Pri 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Chrysler
Chrysler PT cruiser 2005, elektrika na predni i zadni stakla, koza, zatemneti zadni stakla, pominati 248000, promenet set lamela, registrirano do 5.2020 so zelen karton. Cena po dogovor. Hitno
Robert Aleksoski
070625068
Leaflet
Në fillim