Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen AX dizel rezervni delovi

Shitet nga: Petar 14 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
AX
Se prodava za delovi ili celo
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim