Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen AX

0 MKD

Shitet nga: Petre Nedelkovski 20 Qer 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
AX
Kolata e korodirana od nadvor,oštetena,registrirana .Nema drug problem,pali vozi so rezervna remontirana bošpumpa.
Petre Nedelkovski
078482439
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione