Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN BERLINGO 2 1.6 HDI 90KS TOVARNO

8 500 EUR

Shitet nga: TONI 16 Gush 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Berlingo
CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90KS N1 TOVARNO SO KLIMA
ABS
2XAIRBAG
CD RADIO....
PRV SOPSTVENIK
KUPEN OD AUTONOVA CITROEN SKOPJE
REDOVNA SERVISNA ISTORIJA!


VOZILO VO KLASA NA PEUGEOT PARTNER VOLKSWAGEN CADDY OPEL FIAT DOBLO RENAULT KANGOO FORD TRANSIT TOYOTA MAZDA HONDA SUZUKI KIA HYUNDAI NISSAN DACIA
CHEVROLET
Leaflet
Në fillim