Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Berlingo dizel 1.9 socuvano

1 799 EUR

Shitet nga: Dime 04 Maj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Berlingo
Berlingo socuvano kako novo .mnogu zdravo.ekonomicno.motorot e odlicen.reg.e cela godina.4 skoro novi gumi.stegnata vozna.kamen.seriozni kup.cenata e fiksna.
Leaflet
Në fillim