Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroën C1

Shitet nga: Slobodan 31 Gush 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C1
Vo odlicna sostojba, 2000-ta godina. Registarska dozvola do Juli 2019.
Leaflet
Në fillim