Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C1

2 700 EUR

Shitet nga: Jovica Petkovski 13 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C1
Socuvano vozilo hitno se prodava
Jovica Petkovski
075477883
Leaflet
Në fillim