Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C1 -07 1.0 benz. 5 vrati so klima ured

2 850 EUR

Shitet nga: Mac 09 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C1
Se prodava Citroen C1 2007god so klima ured i 5 vrati.
Izminati 160.000km
Solidna sostojba
Solidni gumi okolu 5-6mm shara
Cena 2850 eur
075 514 169
Leaflet
Në fillim