Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN C1 1.4 hdi -06

3 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SKENDEROVSKI 26 Mar 16:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
SKENDEROVSKI
Kuferi za kamion -
PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 3 300 ЕУР
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 ЕУР
MERCEDES-BENZ B 200 CDI 136 hp 5 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C1
Dizel / 54 hp. 5 vrati
Potrosuvacka max 4,8 lit. Vo grad
Potrosuvacka max 3,0 lit na otvoreno
Servisna kniska
Originalna km. 71.000 (pominati)
Klima
Centralno zaklucuvanje
Prozori na struja
Klucevi 2 kom
Farovi za magla
Kozen interier
Fabricko Radio
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Tregoje në hartë
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI
MERCEDES-BENZ ACTROS 440 LOHR -06 35 000 ЕУР
SPECIJALEN POPUST NA MERCURY MOTORI -
PRIKOLKI ZA SITE VIDOVI NA CAMCI! -
MERCEDES-BENZ B 200 CDI 136 hp 5 400 ЕУР
Në fillim