Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C1 nov uvoz ch god 2010 1.0 benzin extra

3 200 EUR

Shitet nga: Dudi 22 Maj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C1
prodavam citroen c1 1.0i 50kw donesen od svajcarija so full oprema
-klima ured
-abs kocnici
-obrtomer
-servo volan
-4 x airbag
-fabricko cd radio
-elektrika na stakla
-centralna brava so dalecinsko zatvaranje
kolata e socuvana maksimalno nema nikakvi ostetuvanja po nea ili grebanici, servisirana so servisna kniska i smeneto nov set (lamela,potisna,drug lager)so 1 godina garancija.plateni davacki do registracija
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione