Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN C2 1.HDI 100% UNKAT -06

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA 27 Jan 18:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C2
*****VW GOLF 1.9 TDI 105 KS EURO 4*****
***** KLIMATRONIK STO LADI*****
*****ELEKTRIKA NA SITE STAKLA*****
*****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI*****
*****TROKRAK VOLAN SO KOMANDI*****
*****SERVO VOLAN*****
*****4 GUMI CISTO NOVI*****
*****ABS KOCNICI*****
*****6 X AER BAG*****
*****BORD COMPJUTER*****
*****FABRICKO CD RADIO SO KOMANDI NA VOLAN*****
*****TONIRANI STAKLA*****
*****CENTRALNO SO DALINSKO*****
*****SIVA METALIK BOJA*****
*****MNOGU EKONOMICEN 5 L NAFTA*****
*****GOLFOT E CISTO NOV FABRIKA UVEZENA OD ITALIJA PLATENISE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIV XOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI NA VAS OSTANUVA SAMO REGISTRACIJA*****
*****KOJ SAKA DA VOZI CISTO NOV GOLF NEKA POVELI KE SE UVERI POZDRAV EXSTRA CENA NA LICE MESTO*****

*****PLACOT SE NAOGA 100m PRED BENZINSKATA MAKOIL OD DESNA STRANA*****
*****AUTO PLAC AVANGARDE*****
SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA
AUTO PLAC AVANGARDE - DIREKTEN UVOZ NA AVTOMOBILI OD ITALIJA 100% UNIKATI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.VRSHACKA BR.22 Tregoje në hartë
071 225 066
SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA
071 225 066
Leaflet
Në fillim