Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C2 1.4 hdi -09 tovarno

2 350 EUR

2 700 EUR

Shitet nga: Dejan 30 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C2
Citroen C2. REGISTRIRANO MK tablici
Leaflet
Në fillim