Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C2 ITNO SO POPUST

3 200 EUR

Shitet nga: Iva 05 Qer 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C2
PRODAVAM CITROEN 2, KUPEN OD SALON VO SKOPJE PROIZVEDEN 2006 A PRVA REGISTRACIJA 2008 GOD. BENZIN PKIN SO ATEST, KLIMA, ELEKTRIKA NA PROZORI, RADIO I TEMNA FOLIJA NA ZADNI STAKLA SO ATEST. SERVISIRAN I REGISYRIRAN DO 10.2018
Leaflet
Në fillim