Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN C2

2 900 EUR

Shitet nga: ## 05 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C2
SE PRODAVA MNOGU DOBRO SOCUVANO VOZILO.EKONOMICNO,REGISTRIRANO DO 6 2019GOD.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione