Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C3

0 MKD

Shitet nga: Murtezan 21 Gush 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Se prodava Citroen 3, 1.6 benzin registrirana e do 2018 godina ima zelen karton
Murtezan
071368314
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione