Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C3 -14

6 800 EUR

Shitet nga: Лиле Методи 14 Gush 01:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Citroen C3, pominati 20000km, kako izvaden od salon,bez niedna grebnatinka.
Registriran do april 2019god.
Redovno servisiran,
prv sopstvenik i vozen od zena.
2014,benzin.
Лиле Методи
075/494-905
Në fillim