Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN C3 1.4hdi EXSLUZIV FULL UNIKAT -06

0 EUR

Shitet nga: KOKAN 23 Qer 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
CITROEN C3 EXSLUZIV SO 1400cm3 MOTOR I SILA OD 65ks NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICNIOT DIZEL MOTOR PRIZVEDEN 06-2006god. , MAX. SOCUVAN I ENTERIERSKI I KAROSERISKI

O P R E M A
--DIGITALNA KLIMA-ispravna
--ABS
--AERBEZI
--BORD KOMJUTER
--SERVO VOLAN
--TEMPOMAT
--SENZOR SVETLA
--SENZOR ZA BRISACI
--EL. STAKLA
--EL. RETREVIZORI SO PARKING POZICIJA
--CENTRALNO SO DALECINSKO ZAKLUC.
--HALOGENKI VO BRANIK
--BANDASI 15'' SO DOBRI GUMI
--NASLON ZA RACE VOZAC I SUVOZAC
--POMESTUVANJE NA ZADNO SEDISTE NAPRED-POGOLEM BAGAZNIK
--CD RADIO SO AUX + USB
--NAPRAVEN GOLEM SERVIS PRED 5000KM
--REGISTRIRAN DO 10-02-2017god
--ZELEN KARTON
--POTROCUVACKA OKOLU 5L/100km

===NE TROSETE VREMA NEMA DA NAJDETE POSOCUVANA I OPREMENA C3, KONSTATACIJA NA LICE MESTO
===PLATI I VOZI SO KEIV BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI

=== C E N A fiksna 3800e======

Скопје Општина: Скопје Центар
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione