Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C3 -07 50.000km edinstvena prilika

2 750 EUR

Shitet nga: Voiture.Macedonia 07 Mar 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
За прв пат во Македонија, авто-плац VoitureMacedonia ви нуди возила увезени директно од Франција. Возилата се купени во пакет од курирска компанија од Париз, значи возени во градски услови, само возач без патници. Вграден нов фабрички мотор во 2013 година, и од тогаш поминати по 40.000км.
LX ниво на опрема: ABS, CD Player, Airbag, електрика на прозори, централно заклучување.

На располагање имаме 4 вакви идентични возила.
Цена за едно возило до регистрација: 2750 евра.
Возилата сеуште не се стигнати во Македонија. Ќе бидат спремни за купувачи за десетина дена (додека се завршат сите увозни процедури).

Прашања и резервации само на е-маил на
Voiture.Macedonia@gmail.com
Voiture.Macedonia
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione