Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN C3 1.6HDI EXCLUSIVE FULL OPREMA UVOZ OD CH

3 400 EUR

Shitet nga: Daniel 17 Korr 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Prodavam citroen c3 1.6hdi 110ks exclusive oprema uvezeno od svajcarija
-klimatronik
-abs kocnici
-servo volan
-esp
-bord kompjuter
-tempomat
-6 x airbag
-maglenki
-kozen volan so komandi
-fabricko cd radio
-elektrika na stakla
-elektrika na retrovizori
-centralna brava
Kolata e socuvana maksumalno nema grebnatina na nea pominati 163000km so servisna kniska ,nema nikakvi mani ili defekti na nea.plateni davacki do registracija
Leaflet
Në fillim