Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROËN C3 BENZIN 1.1 UVOS OD SVAJCARSKA FUL OPREM

Shpallja e kompanisë Shitet nga: """"" UVOS NA VOZILA OD SVAJCARIJA """"""" Sot 12:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
CITROËN C3 BENZIN 1.1 UVOS OD SVAJCARSKA FUL OPREMA SERVISNA KNIGA ORIGINAL KM NOVI GUMI KOLATA E TOP SOSTOJBA EKONOMICEN
""""" UVOS NA VOZILA OD SVAJCARIJA """""""
___________________________________ " NAJGOLEM IZBOR NA VOZILA " UVEZENI OD SVAJCARIJA SO ODLICNI CENI..DO SEGA ___________________________________ UVEZENI VOZILA OD PROGRAMATA : ____________-_________-____________ POLO CORSA ASTRA GOLF VENTO PASSAT BORA MITSHUBISI CLIO TVINGO BERLINGO PEUGEOT.PEZO. ___________________________________ SITE VOZILA SE CARINETI I SE SO SREDENA DUKUMENTACIJA.OSTANUVA SAMO DA SE REGISTRIRAAT, ...................................
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071388250
""""" UVOS NA VOZILA OD SVAJCARIJA """""""
071388250
Leaflet
Në fillim