Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C4 1.6HDI 92HP

7 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoWelt.mk 14 Jan 10:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AutoWelt.mk
VW Tiguan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS 19 700 ЕУР
VW Passat 8 1.6TDI 120HP BM 15 900 ЕУР
Renault Megane 1.5dCi 90HP Air Energy 11 400 ЕУР
Opel Insignia OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 2.0CDTI 170HP 10 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
ШИФРА: 500683

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Tregoje në hartë
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk
Land Rover Range Rover Evoque 2.0TD4 150HP BUSINESS AUTMAT. 28 600 ЕУР
Mercedes-Benz E-Klass E350 CDI 231HP AVANTGARDE 13 600 ЕУР
Peugeot 308 1.6HDI 100HP ACTIVE BUSINESS 10 400 ЕУР
Peugeot 508 ACTIVE 1.6HDI 120HP BUSINESS AUTOMATIC 11 700 ЕУР
Në fillim