Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN C4 -07

Shitet nga: blaze 03 Shk 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
Kolata e vo odlicna sostojba nema nikakov problem ili maana ima bort kompjuter tempomat kima ured original radio ima komlet zimni i letni gumi so aluminiumski bandazi eu kuka elektrika na stakla el. na retrovizori fabricki zatemneti stakla vredi da se vide registrirana do 6 2016
Leaflet
Në fillim