Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C4 1.4 benzin EKSTRA CENA ITNO

3 990 EUR

Shitet nga: Goran 05 Sht 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
Citroen C4 1.4 benzin Prv gazda kupana od salon-Makedonija;

-Servisirana samo vo ovlasten servis so servisna knishka;

-Full oprema

-elektricna kilometraza,klima,servo itn...
napraven redoven servis pred 5 dena

4 novi gumi Sport(No 1 )
4 novi zimski gumi;
-registrirana do Mart 2018

-Golem servis napraven na 90 000km zameneti site kaishi;

-Ne farbana, ne udrena, prva boja, Garazirana;
Kolata e vo TOP sostojba

Mozete da ja nosite kaj ovlasten servis ili kaj vash na proverka
Ako najdete mana spustam cena
Kolata se prodava radi kupena nova kola
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione