Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C4 1.4 -07

3 900 EUR

Shitet nga: Kire 07 Mar 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
Prodavam Citroen 1.4 benzin. Godina na proizvodstvo 2007, prva registracija 2008. Registrirana do 08.2015 so zelen karton. Kolata e od MK ne e od uvoz. Od oprema ima
- Servo volan
- Tempomat
- CD, radio
- Elektrika na stakla
- Elektrika retrovizori
- Centralna brava
- ABS
- 2x Airbag
- Klima
- 4 novi gumi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione