Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C4

0 EUR

Shitet nga: Ardit 25 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
God.2007
Full oprema
Moze zamena
Leaflet
Në fillim