Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C4 1.4 16v benzin 2005

3 000 EUR

Shitet nga: Dejan 21 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
Se prodava C4 benzinec 1.416v so dve vrati registriran do 10/2018 so zelen karton letni I zimski gumi so lieni bandazi vtor gazda.Cena 3000evra.tel.kontakt 075 496786
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione