Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C4

2 590 EUR

Shitet nga: Citroen C4 04 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C4
Se prodava za EKSTRA cena HITNOOO
C4 registriran do 12.2020
info. 078222458
Citroen C4
078222458
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione