Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C5

0 EUR

Shitet nga: toni 02 Korr 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Voziloto e vo odlicna sostojba. Kupeno vo citroen avtonova mk . Prv sopstvenik registrirana..poseduva ful oprema.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione