Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C5 2.0 HDI 138 hp

7 700 EUR

11 000 EUR

Shitet nga: Nikola Eftimov 23 Maj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Kupena i redovno servisirana vo Automobile SK, pominati 120000 km
Nikola Eftimov
Në fillim