Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C5 2.0 hdi -04

1 800 EUR

Shitet nga: Maja 17 Pri 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
citroen c5 2.0 hdi 2004god
BG tabli
Ful oprema
070264384 viber
Leaflet
Në fillim