Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C5 HDI -02

3 555 EUR

Shitet nga: mane 04 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
110 kw 2000
увезен од Швецарија (со возење)
сервисиран регистриран на 01.12.2015год. зелен картон нови зимски гуми купени 01.12.2015год.
фул додатна опрема
Leaflet
Në fillim