Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C5 2.2 HDI automatic

2 800 EUR

Shitet nga: METODI 18 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Odlicno socuvana
kozen enterier
regisrirana so zelen karton
nov akumulator
BEZ ZAMENI
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione