Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C5 2.2 HDI 170 PS -09

Shitet nga: Citroen 06 Maj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C5
Citroen C5 2.2 HDI 170 PS BI TURBO
Kolata e na dobra sostojba
komplet e servisiran

MOZE ZAMENA

Citroen
070464070
Në fillim