Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN C6 VO ODLICNA SOSTOJBA

Shitet nga: Nikola Ivanovski 23 Maj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C6
Luksuzna limuzina Citroen C6 so full oprema i toa:
-klima,
-centralno,
-servo,
-navigacija,
-board kompjuter,
-aluminski bandazi,
-novi gumi all season,
-avtomatsko podesuvanje na sedista itn.
CENA PO DOGOVOR.
Nikola Ivanovski
070298369
Në fillim