Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen Evasion

2 600 EUR

Shitet nga: miki 07 Jan 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Evasion
se prodava citroen elvazion 2000god na mkd tabli registrirano do 6ti mesec 2018 vo top sostojba
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione