Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Citroen C4 Picasso -07

9 000 EUR

Shitet nga: Ristan 17 Mar 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Godina na proizvodstvo 2007 prva registracija 2010
- kupena od avto nova i servisirana tamu
- prv sopstvenik
- Perfektna sostojba garantirano
- Motor 1,6 hdi so 110 konski sili
- Avtomatska dvozonska klima
- tempomat
- sistem protiv prolizguvanje
- pet odvoeni sedista
-ima pominato 156.000 km 100% garancija Na kilometraza
- registrinana do februari 2016 godina
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione