Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN NEMO 1.4 I 54 KW UVOZ OD SVAJCARIA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SWISS AUTO 26 Maj 20:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Citroën
Modeli
Nemo
SE PRODAVA PIKAP CITROEN NEMO 1.4 BENZIN
UVEZEN OD SVAJCARIJA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLI
PROIZVODENA 30.12.2008
KILOMETRI 113.000 KM
MOTOR 1.4 BENZIN 54 KW
NOSIVOST 600 KG
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
BORD KOMPJUTER
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
SWISS AUTO
+38978377770
Leaflet
Në fillim